Profesionálne čistenie strechy

Detailné čistenie strechy horolezeckou technikou.

Strecha je pre každého majiteľa domu veľkou investíciou. Je preto rozumné udržať ju čo najdlhšie funkčnú vďaka pravidelnému čisteniu a správnemu udržiavaniu.

Čistenie strešných krytín vás zbaví starých náterov, machu, plesní, vtáčieho trusu a rias. Vďaka tomu sa zvýši funkčnosť, životnosť a najmä kvalita vzhľadu vašej budovy.

Strešné krytiny čistíme vysokotlakovým čističom pomocou horolezeckej techniky. Čistíme aj výrazne znečistené strechy.

4 dôvody, prečo strechu pravidelne čistiť?

Dlhšia životnosť, a tým zníženie investícií do obnovy

Zvýšenie funkčnosti strechy

Vyššia hodnota nehnuteľnosti a pekný pohľad na budovu

Odstránenie starých náterov, machov a plesní

Cenník

Jednoduché čistenie

Základné (no dôkladné) čistenie mechanicky škrabkou, ktorá odstráni hrubé usadeniny a nečistoty. Následne sa strecha čistí vysokým tlakom vody, ktorý sa prispôsobuje čistenému povrchu. 

 

4,00 € /m2 

Hĺbkové čistenie

Hĺbkové čistenie + aplikácia chémie, ktorá zničí zvyšné nečistoty, mach a plesne. Benefitom je aj vyčistenie sklených plôch – napríklad okien – stierkou (v prípade, že boli zasiahnuté čistením vody). 

 

5,00 € /m2 

Extra čistenie

Hĺbkové čistenie + aplikácia chémie, ktorá zničí zvyšné nečistoty, mach a plesne + impregnácia proti machom a plesniam s ochrannou dobou 5 rokov. Benefitom je príprava okolia domu na čistenie strechy – preložíme iba menšie kusy ako napríklad záhradný nábytok, kvetináče atď. 

6,00 € /m2 

Zistite presnú cenu

9 + 7 =

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu. Viac sa dočítate v sekcii Ochrana osobných údajov.

Najčastejšie otázky

Ak v zozname nenájdete tú svoju otázku, napíšte nám na powerclean@gmail.com

Aké sú výhody čistenia horolezeckou technikou?

Hlavným dôvodom je časová a finančná úspora. Nie je potrebné montovať lešenie ani využívať vysokozdvižné plošiny. Na kvalitu vyčistenia strechy ale spôsob čistenia vplyv nemá – je rovnako kvalitné. 

Koľko stojí čistenie strechy?

Toto je veľmi individuálne a nedokážeme bez obhliadky / cenovej ponuky povedať presnú cenu. Radi vám ale čistenie nezáväzne naceníme.

Vo všeobecnosti cena závisí od rozsahu znečistenia, veľkosti plochy (v metroch štvorcových), typu strechy a podobne.

Môže sa strecha pri čistení poškodiť?

Nie. Na čistenie sa používa primeraný tlak vody. Tento spôsob čistenia zanechá strechu čistú bez toho, aby ju akokoľvek poškodil.

Ako si objednať naše služby?

Ako si nás objednáte?

Zavolajte nám na telefónne číslo +421 902 333 220 alebo napíšte na e-mail powerclean@gmail.com. Toto je tiež ideálny čas na vaše otázky.

i

Čo budeme potrebovať od vás?

Bude nás zaujímať najmä veľkosť čistenej plochy, o akú budovu sa jedná (napríklad rodinný dom), predpokladané znečistenie a lokalita, v ktorej sa nachádzate.

Kde pôsobíme?

Našu prácu vykonávame primárne na strednom Slovensku – Žarnovica, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica, Zvolen, Levice, či Banská Štiavnica. Po dohode ale radi prídeme kamkoľvek.